-Kronikë, Aktualitet, Te Fundit

Aksident me pasojë vdekje në Patok

Një aksident tragji ka ndodhur këtë të dielë në asksin rrugor Milot-Mamurras, në afërsi të Patokut. Një grua është përplasur nga një makinë teksa po tentonte të kalonte rrugën, dhe si pasojë ka humbur jetën. Mëhill Ndrecaj ishte duke udhëtuar me makinën e tij, ka përplasur për vdekje Zenepe Ujçaj. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për ngjarjen e rëndë.

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko