-Politikë, -U tha në Opinion, Aktualitet, Te Fundit

A ka Veliaj ambicie për t’u bërë kryetar i PS-së? Ja përgjigjja e tij

Erion Veliaj është shprehur se nuk ka ambicie për të qenë kryetari i Partisë Socialiste. Duke ju përgjigjur pyetjeve të gazetarit Blendi Fevziu, ai ka deklaruar në emision ‘Opinion’ se nuk është i zgjedhur si pasardhës i Ramës.

Ai u shpreh se është duke shijuar punën e kreut të Bashkisë dhe nuk ka në mendje për të bërë asnjë punë tjetër.

Fevziu: A jeni juve i përzgjedhur si pasardhës i Ramës?

Veliaj: Jo

Fevziu: E keni këtë ambicie?

Veliaj: Jo /opinion.al

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko