InstaBIZ

A do e propozosh Selenën për martesë? Ja si përgjigjet Justin Bieber

               Publikuar në : 14:34 - 07/12/17 |
Gerta

Pas ndarjes nga i dashuri i saj prej 10 muajsh The Weeknd, Selena Gomez i ka befasuar të gjithë pasi vendosi të rikthehet me dashurinë e saj të vjetër Justin Bieber.

Ishte gjëja e fundit që shumë njerëz prisnin nga aktorja dhe këngëtarja e famshme. Por janë ngritur pyetje nga fansat nëse Justin Bieber do të martohet me 25-vjeçaren.

Një gazetar ka arritur që të marrë përgjigjjen përmes një pyetje që i ka bërë 23-vjeçarit: A do ti ulesh në gjunjë Selenës?

Justin nuk ka është përgjigjur me fjalë por me gjest.

Ai vetëm ka buzëqeshur dhe u skuq tërësisht, më pas u fut në makinë. Reagimi i tij i ka thënë të gjitha.

Pas