Çili ndryshon look, ja si duket

Çili ndryshon look, ja si duket

Çiljeta Xhilaga ka ndërruar përsëri look. Çili është bërë përsëri brune, por si gjithnjë ajo duket shumë simpatike. Çiljeta mund të jetë ndër të paktat femra të showbizit që i shkojnë të gjitha ngj...

Blero mbyllet 16 orë…

Blero mbyllet 16 orë…

Edhe pas publikimit të këngës së tij të re për Bleron nuk ka pushim. Ai është mbyllur menjëherë në studio, ku edhe ka filluar punën për projektet e tij që pritet ti sjellë në vazhdim. E vet këngëta...

Video/ Mëngjeset e Eni Koçit

Video/ Mëngjeset e Eni Koçit

Këngëtarja Eni Koçi ka postuar në Instagram ku shfaqet duke kënduar nën ritmet e këngës “A je vlejti” të motrës së saj Greta Koçi. “Mëngjese si këto”,-ka shkruar Eni krahas videos së pu...

 

Ngjarjet më të fundit dhe më të rëndesishme në jetën politike dhe sociale të vendit, me debatet, opinionet dhe analizat e të ftuarve në studio.

NA NDIQNI NË