Xherdan Shaqiri është koha për Ibiza

Xherdan Shaqiri është koha për Ibiza

Pasi la gjurmë duke e shënuar një super-gol në kampionatin evropian të futbollit, koha ishte për relaks. Xherdan Shaqiri së bashku me futbollistin e kombëtares shqiptare, Amir Abrashin ka zgjedhur ...

Noizy përdor këtë telefon shekullor

Noizy përdor këtë telefon shekullor

Reperi Noizy duket se ka nostalgji për telefonat e vjetër celularë. Ai ka publikuar një foto në rrjetin social Snapchat, ku shihet me një telefon celular “antik”, Nokia 3310 telefoni më “in&#...

 

Ngjarjet më të fundit dhe më të rëndesishme në jetën politike dhe sociale të vendit, me debatet, opinionet dhe analizat e të ftuarve në studio.

NA NDIQNI NË