Video/ Sa lehtë blihen vajzat sot?!

Video/ Sa lehtë blihen vajzat sot?!

Vajza që për pak jetë luksoze, për një makinë të mirë apo për një avion privat janë të gatshme të heqin dorë nga gjithçka, madje edhe të tradhtojnë të dashurin e tyre nëse janë në një lidhje. Ai ve...

Noizy përdor këtë telefon shekullor

Noizy përdor këtë telefon shekullor

Reperi Noizy duket se ka nostalgji për telefonat e vjetër celularë. Ai ka publikuar një foto në rrjetin social Snapchat, ku shihet me një telefon celular “antik”, Nokia 3310 telefoni më “in&#...

 

Ngjarjet më të fundit dhe më të rëndesishme në jetën politike dhe sociale të vendit, me debatet, opinionet dhe analizat e të ftuarve në studio.

NA NDIQNI NË