Opinion – Faqja Zyrtare | “Opinion” vjen ne kater takime cdo jave – e hene, e marte, e merkure dhe takimi tradicional i te ejntes mbrema.

Sissoko kryeson listën e Juves

Juventusi është duke insistuar të sigurojë shërbimet e mesfushorit të Newcastle Unitedit, Moussa Sissoko, pasi Paris Saint-Germaini e mbylli derën …

« Kthehu Rifresko