Opinion – Faqja Zyrtare

A është kjo shenjë se Messi po largohet nga Barcelona?

Lionel Messi nuk është duke kaluar nëpër një situatë të mirë tek Barcelona. Nervoza dhe dëshpërimi i yllit argjentinas u …

Zbulohet kush ia bëri Tunës-Patris Berishën

Mund të duket absurde, por lidhja e Tunës me Patris Berishën ka pasur një shkes. Këngëtarja e njohur u përfol …

Ingrid Gjoni për Luanën: Na çau tra***

Të ftuara në emisionin ‘Pa limit’ në Top Channel, drejtuar nga Luana Vjollca, kanë qënë Ingrid dhe Inis Gjoni. Nëse …

« Kthehu Rifresko