Seksi Nora, mahnit me bikini

Seksi Nora, mahnit me bikini

Kjo është padyshim vera e Nora Istrefit. Këngëtarja ka nisur pushimet sëbashku me vajzën e saj, Renee. Por ajo që të bie në sy është se ajo shfaqet në formë të shkëlqyer fizike. Prova është kjo fot...

Era Istrefi gati për paradën “gay”

Era Istrefi gati për paradën “gay”

Pas triumfit ne Top Awards, Era Istrefi është nisur menjëherë për në New York ku do të performojë në paradën e homoseksualëve. Të gjithë këngëtaret e mëdhenj si Lady Gaga, Katy Perry, e kanë nisur ...

Foto/ Shaqiri mesazh tifozëve kosovarë

Foto/ Shaqiri mesazh tifozëve kosovarë

Xherdan Shaqiri me anë të një postimi në profilin personal në facebook ka falenderuar tifozët nga Kosova për mbështetjen ndaj tij. Shaqiri shkruan se falendëroj familjet tona, miqtë, tifozët nga Zv...

 

Ngjarjet më të fundit dhe më të rëndesishme në jetën politike dhe sociale të vendit, me debatet, opinionet dhe analizat e të ftuarve në studio.

NA NDIQNI NË