Foto/Ledina Çelo në Tiranë, ja arsyeja

Foto/Ledina Çelo në Tiranë, ja arsyeja

Këngëtarja Ledina Çelo ndodhet në Tiranë. Opionin.al ka zbuluar se këngëtarja e njohur do të jetë e anëtare e jurisë së spektaklit të bukurisë, Miss Universe Albania që do të zhvillohet të enjten n...

Horoskopi, 31 maj

Horoskopi, 31 maj

Dashi Intuita juaj është bërë shumë aktive këto kohë. Po ju jep sinjale të rëndësishme, të cilat bëni mirë të mos i shpërfillni. Demi Ushqimi mund të mos i zgjidhë të gjithë problemet tuaja, por mu...

A do të rikthehet Berisha?

A do të rikthehet Berisha?

Ish-kryeministri Sali Berisha është pyetur në studion e Ilva Tares nëse duhet të vazhdojë Lulzim Basha në krye të PD-së nëse humbet zgjedhjet e përgjithshme të vitit 2017-të. Berisha tha se parimi ...

Ja pse duhet të ushtroheni në natyrë

Ja pse duhet të ushtroheni në natyrë

Në ditët e sotme shumica e njerëzve e konsiderojnë domosdoshmëri aktivitetin fizik dhe sapo mbarojnë punën, e cila shpesh sjell lodhje dhe stres, i drejtohen palestrës për të shkarkuar energjitë ne...

 

Ngjarjet më të fundit dhe më të rëndesishme në jetën politike dhe sociale të vendit, me debatet, opinionet dhe analizat e të ftuarve në studio.

NA NDIQNI NË