-Jetë dhe Stil

82-vjeçarja tregon se si përgatitet për marrëdhenie me 39-vjeçarin


               Publikuar në : 21:21 - 07/11/18 |
b.f

Një e moshuar amerikane ka treguar në një emision televiziv jetën e saj seksuale me të dashurin e saj 39-vjeçar.

82-vjeçarja Hattie thotë se e mban trupin në formë duke rrotulluar një top në stomak e duke e përplasur më pas atë në gjoks.

“Kam 35 vite që e bëj këtë ushtrim. E përgatit trupin tim për përplasje, është shumë i mirë për seksin sepse e bën gati për çdo lloj gjëje”, shpjegon 82-vjeçarja.

Pas