Kryesore

45 biznese mbyllen çdo ditë, Basha flet për thellim të krizës ekonomike


               Publikuar në : 18:20 - 08/08/18 |
b.f

Përmes një postimi në twitter, kreu demokrat Lulzim Basha bën me dije se kriza ekonomike në vend është thelluar, ndërkohë që 45 biznese mbyllen çdo ditë. Ai ka publikuar edhe një video ku flet për 66% më shumë biznese të mbyllura, ndërsa shton se “Sa më gjatë kjo qeveri, aq më keq për Shqipërinë dhe shqiptarët”.

 

https://twitter.com/lulzimbasha_al/status/1027183424174469122

Pas