Aktualitet

21 pedagogë deklaratë: Dënojmë dhunën e policisë ndaj studentëve


               Publikuar në : 17:53 - 11/01/19 |
b.f

Një grup prej 21 pedagogësh dënojnë me forcë ndërhyrjen e policisë në ambientet në Fakultetin e Ekonomisë dhe ushtrimin e dhunës ndaj studentëve.

Pedagogët thonë se “jemi pro arsimit cilësor dhe kërkesave për të përmirësuar aktivitetin akademik si dhe për gjetjen e një platforme të përshtatshme për arritjen e këtij objektivi.

Pas