InstaBIZ

1,2,3 puthe! Xhensila dhe Besi marrëzisht të dashuruar në fotot e fundit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:30 - 11/01/19 |
el ida

Janë padisktutim një prej çifteve më të dashur për publikun shqiptar. Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj nuk ngurojnë ta shprehin edhe publikisht dashurinë për njëri-tjetrin me postimet e tyre në rrjete sociale.

Mirëpo foto kaq romantike prej kohësh nuk kishim parë prej tyre. Teksa ndodhen në qytetin e bukur të Korçës së mbuluar me borë ata nuk kanë rezistuar të shkrepin edhe foto duke u puthur në mes të borës.

Mesa duket dyshja ka arritur të arratiset nga përditshmëria për pushime dimërore dhe po e shijojnë në maksimum praninë e njëri-tjetrit .

Pas